url: mrcreep.eu/o-nas/
O nás
Vítejte v internetovém obchodě Mr.Creep & Co. Naše zboží je zaměřeno na období 30-50.let v USA, tedy období swingu, pin-up ladies, rockabilly a hot rods.

Internetový obchod Mr.Creep je zaměřený na období 30.-50.let v USA, tedy období swingu, pin-up ladies, rockabilly a hot rods. Široký sortiment od oblečení pro pány i dámy, doplňky, šperky, doplňky do domácnosti až po pánskou luxusní klasickou kosmetiku - pomády na vlasy, vody po holení a další péči.

Pokud máte zájem o nějaké info či doobjednání velikostí nebo vyprodaného zboží, kontaktujte nás na info@mrcreep.eu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

----------------------------------------------------------------------------------------

Welcome in Mr.Creep & Co. e-shop. Our sortiment mainly concerns products from 30's to 50's in the USA, which is the era of swing, pin-up ladies, rockabilly and hot rods.

All of our products can be possibly sent abroad. We follow the currency rate of Czech National Bank and we accept payments by PayPal or by a credit card on our account.

If you are interested in some info or reservation of sizes and clothes which are out of stock, do not hesitate to contact us on info@mrcreep.eu.

----------------------------------------------------------------------------------------

Nakupování v e-shopu Mr.CreepVÝBĚR A NÁKUP ZBOŽÍ

° K nakupování na našem e-shopu je nutná registrace. Tu zařídíte při první objednání. Nelze se registrovat bez objednání zboží.
Registrace ze staré verze našeho e-shopu Mr.Creep jsou anulovány.
Až po první objednávce u nás budete mít účet s přihlašovacími údaji. Všechna pole označená * jsou nutná vyplnit, pole označená ** jsou nutná vyplnit v případě, že adresa doručení je jiná než adresa kontaktní.

° Obratem Vám přijde automatický mail, který potvrzuje Vaše přihlášení a Vy tak prosím skontrolujte udané údaje.

° Od té chvíle se můžete snadno přihlašovat, měnit a doplňovat Vaše údaje, ale především neomezeně nakupovat.

° Náš e-shop je určen pro co nejjednodušší nakupování z pohodlí Vašeho bydliště či práce. Zboží je seřazeno do sekcí, které umožňují snadnou orientaci. Můžete využít i možnosti vyhledavače v pravém sloupci. Tak můžete lehko najít např. svou oblíbenou značku.

° Výběr zboží máte v sekcích umístěných v levém menu.

° Detailní informace o jednotlivém zboží získáte kliknutím na tlačítko „detail“ nebo prokliknutím náhledu.

° Chcete-li zboží objednat, přečtěte si pečlivě popis a zvolte patřičnou barvu, velikost a požadované množství. Klikněte na tlačítko koupit , objednávku dokončíte jejím odesláním.

° Pokud je vše v pořádku, automaticky Vám přijde poděkování s přijetím Vaší objednávky, a to na Vámi uvedený e-mail.

° Každá objednávka provedená na internetovém obchodě http://www.mrcreep.eu/ je závazná.


DODACÍ PODMÍNKY, PLATBA A CENY POŠTOVNÉHO
° Dodací lhůta zboží je dle její dostupnosti. U každého zboží Vás informujeme o umístění na našem skladu či vyprodání. Pokud je zboží na skladě je jeho dodání možné od 2 do 7 dnů, jestliže není uvedeno jinak. Pokud je zboží vyprodané, jeho dodání se pokusíme uskutečnit do 8 týdnů. Jestliže se vyskytnou nesrovnalosti, budeme Vás ihned informovat, či dle společné dohody objednávku zrušíme.

° Objednané zboží se zasílá na Vámi uvedenou adresu dobírkou prostřednictvím České pošty.

° Uvítáme platbu předem na účet, která je i co se týče doručení levnější.

° Objednávky z ČR: Zasílání na dobírku za cenu objednávky do 1 500,- Kč stojí 100,-. Za cenu objednávky nad 1 500,- je poštovné zdarma. S platbou předem na účet stojí poštovné 60,- a to ať je cena objednávky jakákoliv, ale nad 1 500 se poštovné také neplatí.

° Objednávky ze zahraničí: Platbu je vždy nutné provést předem na náš účet. Do ceny objednávky 2 500,- Kč bude poštovné činit 140,-. Nad cenu objednávky 2 500,- bude poštovné 250,-. . Před objednáním nás prosím kontaktujte pro bližší informace,poštovné se může lišit. Vždy se pro Vás budeme snažit snížit poštovné na co nejméně.

° Ke každé objednávce bude přiložen daňový doklad s cenou za zboží.

° Balné je započítáno v ceně poštovného.


Platba předem na účet
° Pro platbu předem je cena poštovného 60,-Kč a platba bude Vámi zaslána na číslo účtu 273218427/0300 a to nejpozději do 5 pracovních dnů. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno nebo přihlašovací nick a jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. V případě,že tak neučiníte nebudeme moci Vaši platbu identifikovat. Převod peněz trvá cca 3 dny. Po obdržení platby zasíláme zboží na Vaši adresu.

nadpisek přihlášení top

Uživatelské jméno
Heslo

nadpisek značky
bottom